Forum studentów Informatyki Zaocznej na Uniwersytecie Opolskim

Forum studentów Informatyki Zaocznej na Uniwersytecie Opolskim


#1 2011-06-13 07:49:21

anubiss

Użytkownik

6888343
Skąd: .
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 65
Punktów :   

OBLICZENIA!

Hej, co robimy z tymi obliczeniami. Nie może być tak, żeby na studiach zaocznych, gdzie wszyscy pracują wpływ na zaliczenie miała mieć 100% frekwencja. Poza tym nie widzę nikogo kto przy podejściu tego gościa był w stanie zaliczyć 26.06, ponieważ nawet nie mamy pojęcia z czego się przygotować. Wystarczy że zmieni jedną daną w zadaniach i często ten super program podaje zupełnie inne wyniki (pod warunkiem że wiemy co ma podać - ja niestety nie wiem) nie doszukałem się też w wykładach informacji jak np interpretować niektóre wyniki - czego on teraz od nas wymagał, bo chciał np żeby podać mu dokładnie szukaną funkcję...
Macie jakieś pomysły, bo ja nie bardzo...


Pogotowie Komputerowe REAKTOR - Częstochowa
www.pogotowie-komputerowe.info
www.vrsolutions.com.pl

Offline

 

#2 2011-06-13 11:03:42

ciemak666

Użytkownik

5089189
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 102
Punktów :   

Re: OBLICZENIA!

kiedyś była mowa o 50% frekwencji ?, myślę że on się wkurwił na nas ze olewaliśmy ten przedmiot i dlatego teraz taka jazda. tez coś nie widzę siebie tego 26 ... wystarczy ze da coś innego i leże...

Trzeba się dowiedzieć jak to jest z tymi przedmiotami do "wyboru" może faktycznie nie może Nas uwalić z niego? Może napisać maila do dziekanatu i zapytać w prost jak to jest z "przedmiotami do wyboru"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czytamybiblie.pun.pl www.uefa.pun.pl www.thcbro.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl