Forum studentów Informatyki Zaocznej na Uniwersytecie Opolskim

Forum studentów Informatyki Zaocznej na Uniwersytecie Opolskim


#16 2010-03-02 19:56:00

Angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

Brawo dla pewnych osób które nie pomyślały zanim coś zrobiły.
Pod wpływem impulsu można, się nawalić a nie donosić.
Ale niestety mnie nikt nie chciał słuchać jak mówiłam że to nie jest dobry pomysł z tym wykładowcą.

Offline

 

#17 2010-03-02 22:29:56

 loles

Nowy użytkownik

status loles@aqq.eu
6963023
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

WItam was wszystkich ja tam nie wiem  co to bedzie i jak bedzie ale z tego co mi inni donoszą to są osoby które same sie do tego przyczyniły i niestety ale wierze że ktoś napisze taką cudowną aplikacje...  bo na kartce jest łatwiej to przejść niż z czymś co ma działać:(


OJ OJ CIĘŻKO BĘDZIE:)

Offline

 

#18 2010-03-02 23:15:25

djpro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

Powodzenia...


"If you can't figure out this simple process, then maybe you should consider Hello Kitty Online:
http://hko.aeriagames.com/playnow/"

Offline

 

#19 2010-03-03 08:30:04

willy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

no wlasnie to byl blad, nie wiem czyj ale byl......mialem cisco wczoraj wiec bylem po wpis u niego i tez mi dawal do zrozumienia ze ktos potem pojdzie do dziekana z placzem a czemu ktos dostal 4 a ja 3 itp itd.....niestety na uczelni jak w życiu to nie bajka tez bylem wsciekly ze mnie oblal ale wzialem sie i przeczytalem te jego konspekty, a jemu nie chodzi o nic wiecej jak tylko minimum i odpowiednia nomenklatura, w sobote bylem u niego i rozmawialem z nim na temat tego co zle napisalem i nie mialem do niego wyrzutów (jak to widzialem jak kolo z 3 roku sie z nim klocil az mu K powiedzial ze ta rozmowa dobiegla konca bo zle sie skonczy) tylko spokojnie poprosilem o wskazanie bledow co zreszta zrobil z checia i jeszcze mi wytlumaczyl na czym polegaly, wzialem sobie to do siebie bo jestem praktykiem wiec mowa potoczna wpezla mi do pracy 2 termin pisalem tak jak on mial na konspektach i pomoglo (mimo ze mialem blad 2 zadaniu). wiec nie ma co skarżyć sie na niego, wiekszym zlem jest mgr W w niedziele nie odbyly sie zajecia a kolega W ze zdziwieniem panstwo czekaja na mnie widocznie ktos mi plany pozmienial. a my mamy juz 1,5h w plecy z inzynierii.

Offline

 

#20 2010-03-03 08:51:09

Banan

Administrator

2387785
Call me!
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 131
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

willy a teraz przypomnij sobie twoje słowa 15 min po egzaminie, metamorfoza ? oO


http://img194.imageshack.us/img194/2751/newlogog.png
Zapraszam na forum www.lockerz-forum.eu

Offline

 

#21 2010-03-03 09:04:46

yogi

Użytkownik

9701592
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 104
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

Wnioski:

-czasu sie nie cofnie, w sumie nie nauczylismy sie banalnego egzaminu, wiec zasluzenie mamy dwoje, bedzie trzeba zaliczyc egzamin jak najszybciej bo wiadomo ze jak bedzie sie odkladac to mamy przechlapane

-regulaminowo tak jak na politechnice, 2 terminy i wyrzucaja

-osoba ktora byla w wiadomej sprawie w sumie chciala dobrze dla ogolu, wiec nie ma kogo osadzac, a ze skutki zrobily sie inne wiec to nauczka zeby wiecej tego nie robic (tak sie nie robi - trzeba by bylo to rozwazyc na forum i isc ewentualnie po sesji) (chodzi o to ze takie rzeczy i tak moga sie na nas zemscic w niedalekiej przyszlosci)

Ostatnio edytowany przez yogi (2010-03-03 12:49:44)

Offline

 

#22 2010-03-03 09:29:59

willy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

nie metamorfoza, owszem bylem wsciekly bo nie spodziewalem sie ze zrobi taka penetracje tematu, pozatym ma prawo wymagac i to robi, zreszta ja juz mialem napisane podanie o warunek bo bylem przekonany ze obleje, a najbardziej co by mnie wkurzalo w warunku to to ze trzeba sie naganiac za tym, coz trafil sie taki nie inny wykladowca..........widzialem ze kolo teraz podchodzi regulaminowo do nas bo 3 rok przepychal za uszy z grafiki. Moje slowa:" Ku........................20 lat doswiadczenia i oblac egzamin co za sk......." jesli dobrze pamietam bo jakbys sie spytal o moje slowa 2h po egzaminie to juz problem :> ale wracajac do tematu to i owszem bylem wsciekly na niego ze nam tak przysolil....ale mial prawo, ja do praktykantow tez podchodze spokojnie a jak mi jakis wejdzie za skore to nie ma lekko, po egzaminie bylem tym praktykantem ale wiem jak to wyglada od drugiej strony. Fuck a mozna bylo pojsc do niego i z nim pogadac zamiast od razu do gucia.....
PS. na karcie zaliczeniowej wpisuje obie oceny 2 i 3 (jak w regulaminie)

Offline

 

#23 2010-03-03 10:13:12

Banan

Administrator

2387785
Call me!
Skąd: K-Koźle
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 131
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

nie spinaj sie willy, nie bylo w moim poscie zadnych aluzji ani insynuacji, po prostu nie zazdroszcze osobom, którym się nie udało. Wieksza połowa, która zdawała oblała.
No offense, ale jakbyś był na ich miejscu to nie jestem pewny czy dalej byłbyś tak nastawiony. Swoją drogą byłbym lekko zdziwiony jakby Ci się nie udało w koncu jestes jednym z liderów programowania na naszym roku


http://img194.imageshack.us/img194/2751/newlogog.png
Zapraszam na forum www.lockerz-forum.eu

Offline

 

#24 2010-03-03 11:06:46

willy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

sam bylem zdziwiony:( ale mowie, spokojnie poszedlem do K i mi powiedzial co mialem zle powinnismy wszyscy tak zrobic poprosic go o skomentowanie prac i wyciagnac z tego wnioski(takie mamy prawo), tez nie zazdrosze bo wiem jaki mialem stres wczoraj, najgorsze jest w tym to zalatwianie, nie dosc ze musze siedziec z matka to jesscze musialbym biegac po dziekanatach.......K jest spoko on tylko wymaga, no i jeszcze by mogl wiecej tlumaczyc....ale to tez nasza wina powinnismy go ciagnac za uszy na cwiczeniach i to do bolu az krew pocieknie a nie siedziec biernie i czekac az cos powie on tam jest dla nas nie my dla niego, my dla niego to na egzaminie, dlatego mnie tak wkurwil W na cwiczeniach jak nas zlal, ale sobie to na nim odbije bog mi swiadkiem:D
Co do warunku, to dla nie swiadomych wystarczy napisac podanie isc do dziekanatu z tym podaniem i karta zaliczeniowa z kasa i to oddac i jest sie studentem 4semestru z odroczeniem 3 terminu egzaminu max do 2 semestrow, w tym czasie niestety ale trzeba napisac ten egzamin za 1razem bo oblanie wiaze sie z usunieciem z uczelni lub powtorka semestru ale raczej dziekan skieruje na powtorke semestru
PS. Nie spinam sie leb mi peka z kaca po oblewaniu "3"

Offline

 

#25 2010-03-03 19:38:27

dawid1989

Użytkownik

1713201
Skąd: Żytniów
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

Andrzej chyba pompuje w szyje od ogłoszenia wyników 1 terminu. Coś go nie widać ani słychać...

Offline

 

#26 2010-03-03 22:11:16

Andrzej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wyniki 2 terminu PROGRAMOWANIE 3

Jeszcze nie Ale weekend tuż tuż...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-metin2.pun.pl www.1czs2.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.polisharmyclan.pun.pl